Slováci rozdrvili Maďarsko, na turnaji obhájili triumf

BUDAPEŠŤ – Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov obhájila v Budapešti minuloročné prvenstvo na Turnaji olympijských nádejí. Rozhodlo o tom sobotňajšie víťazstvo nad domácou reprezentáciou 9:3.
Hokejová osemnástka nastúpila proti USA.
Zdroj: hockeyslovakia.sk

Na prvé dva góly slovenského výberu ešte stihli maďarskí hokejisti do prvej prestávky odpovedať zrovnaním skóre, v druhej tretine však tromi gólmi položili Slováci základ základ svojho víťazstva, ktoré navýšili v poslednej desaťminútovke.

Krakov porazil Košice.VIDEO Oceliari podľahli Krakovu aj vďaka kurióznemu gólu slovenského útočníka

Slovenskí mladíci tak zavŕšili turnaj tretím víťazstvom, po tom, čo vo štvrtok pokorili Taliansko 5:0 a v piatok uspeli aj v súboji s reprezentantmi Poľska (3:1).