VIDEO Slováci podali fantastický výkon, väz im zlomil presilovkový gól v predĺžení

PIEŠŤANY - Slovenskí hokejisti do 18 rokov prehrali v utorkovom zápase B-skupiny medzinárodného turnaja Hlinka Gretzky Cup v Piešťanoch s Američanmi 3:4 po predĺžení.
MetaTitle: SR Bratislava šport univerzitný SZU MŠVVaŠ prijatie BAX.

Zverenci Ivana Feneša sa dostali do vedenia v 53. minúte vďaka Martinovi Chromiakovi, no súper dokázal vyrovnať o 70 sekúnd. V predĺžení mohol rozhodnúť Matej Kašlík, no svoj nájazd nepremenil. Druhý bod získali Američania, keď presilovku 4 na 3 využil Alex Gaffney. Najbližšie sa Slováci predstavia v stredu od 19.00 h proti Rusom.

Pavol Demitra strieľa gól proti Rusom.FOTO + VIDEO Pavol Demitra by bol hrdý: "Jeho" štadión farebne ožil podľa inšpirácie z NHL

V ďalšom dueli "béčka" Rusi zvíťazili nad Švédmi 3:0. V břeclavskej A-skupine Kanada deklasovala Švajčiarov 8:0 a domáci Česi podľahli Fínom 1:5.