Slovan hrá prvý prípravný zápas, sledujte ho s nami naživo

HRADEC KRÁLOVÉ - HC Slovan Bratislava hrá prvý zápas prípravy a to proti Pardubiciam na Mountfield Cupe v Hradci Králové.
Zdroj: 32101

HC Dynamo Pardubice - HC Slovan Bratislava 0:3

Góly: 34. Puliš (Abdul, Miklík), 39. Puliš (Kukumberg, Demo), 43. Podlipnik (Abdul, Meszároš)

60:00 Zápas sa skončil!

59:41 Slovan tento zápas vyhrá. Ide už len o to, či inkasuje alebo nie.

58:29 Slovan sa snaží vyrážať do rýchlych brejkov, momentálne ich je dosť veľa.

57:40 Pardubice sa snažia útočiť, Slovan hrá vzadu výborne.

53:48 Veľmi dobre to skúsil Škvrně, no jeho pokus smeroval tesne nad bránku.

52:44 V posledných minútach je to z oboch strán dosť rozhárané, vidíme veľa nepresností.

48:45 Ďalšia veľmi pekná akcia Slovana Bratislava. Na jej konci bol Tomáš Zigo, gólmana Vlka neprestrelil.

47:42 Rohlík sa dostal z krídla do zakončenia, jeho pokus smeroval do Habala.

46:02 Petr Obdržálek sa rútil sám na Habala, v poslednej chvíli mu do strely vložil hokejku Demo. Habal pokryl aj dorážku, na druhej strane zas neuspel Marek Sloboda.

45:08 Sersen pálil z ľavého kruhu, no brankár Vlk na všetko videl a zasiahol.

44:48 Slovan sa snaží byť aktívny aj naďalej, drží sa v útočnom pásme. Kukumberg poslal prihrávku pred bránku, tá však na dvojicu súperov neprešla.

42:43 GÓOOOL! Slovan Bratislava vedie už o tri góly! Tesne po konci presilovky dostal prihrávku na pravý kruh Matic Podlinpnik a prestrelil presúvajúceho sa Vlka - 3:0. Asistencie: Abdul, Meszároš.

41:22 Rohlík sa v oslabení dostal do veľkej šance, pred Habalom ale neuspel, pretože brankár puk vtesnal medzi betóny.

40:42 Dve minúty za podrazenie inkasoval Marek Škvrně.

40:39 Podlipnik poslal veľmi dobrú strelu od modrej čiary, Vlak však lapačkou zasiahol.

40:01 Začala sa tretia tretina!

40:00 Skončila sa druhá tretina!

38:37 GÓOOOL! Nádherná strela Radovana Puliša po výbornej kombinácii. Vlk bol bez šance, puk smeroval presne do rohu bránky - 2:0. Asistencie: Kukumberg, Demo

38:32 Dlho sa nič nedialo, až prišla dobrá strela spomedzi kruhov, avšak betón Habala bol na mieste.

36:03 Slovan v plnom počte. Habal v presilovke súpera predviedol iba dva zákroky.

34:03 Tomáš Zigo dostal dve minúty za podrazenie.

33:48 GÓOOOL! Slovan otvára skóre stretnutia. Gól: Radovan Puliš. Asistencie: Abdul, Miklík. Stav zápasu 0:1.

33:28 Pardubice presilovku nevyužili, stále čakáme na úvodný gól.

31:28 Vylúčenie v tíme Slovan Bratislava Bačík 2 min. držanie.

27:36 Pardubice si vytvorili tlak pred bránkou Slovana. Na prvý gól zápasu však stále čakáme.

25:27 Škvrně sa dostal do sľubnej možnosti, ale skóre ostáva nezmenené.

23:28 Tomáš Matoušek sa ocitol úplne sám pred Vlkom, no jeho backhandové zakončenie nebolo vôbec ideálne a neprešlo za českého gólmana.

22:14 Dobré nahodenie od modrej čiary brankár Vlk nevidel, aj tak stihol betónom dobre zakročiť.

20:41 Hoskovec sa dostal do zakončenia spred bránkoviska, Sersen jeho pokus zrazil na ochrannú sieť.

20:01 Začala sa druhá tretina!

Slovan bol v prvej tretine herne lepší, ale na gól stále čakáme. Druhé dejstvo sa začne zhruba o 14:45.

20:00 Skončila sa prvá tretina stretnutia!

19:09 Pardubice v plnom počte.

18:08 Puliš v rýchlej kontre mohol sám strieľať, no ešte prihral do bránkoviska, kde bol voľný Kukumberg a len zázračný betón Vlka ho pripravil o gól.

17:39 Skvelú pozíciu na strelu mal Meszároš, trafil prvého hráča pred sebou.

17:09 Za držanie si ide na dve minúty sadnúť Vít Rozlílek.

16:29 Prvá formácia Slovana to teraz riadne roztočila, ale prihrávka Sersena pred bránku do šance bola zrazená. Na druhú stranu razom ušiel Brokeš, jeho samostatný nájazd priniesol zakončenie nad.

15:24 Matoušek sa snažil tečovať pokus od modrej čiary a spravil to veľmi dobre. Puk si však cestu na bránku nenašiel.

14:50 Ďalší závar pred bránou Vlka. Tentoraz do klbka hráčov pred ním pálil Vandas, netečoval nik.

14:00 HC Dynamo Pardubice hrá s piatimi hokejistami.

13:22 Pardubice prvú minútu oslabenia vyhadzovali puky. Po prestriedaní dvakrát pálil dobre Meszároš, raz zblízka do betónu Vlka zas Abdul.

12:00 Vylúčenie na strane Pardubíc. Dve minúty za hákovanie inkasoval Radovan Bondra.

11:35 Abdul udržal puk pri mantineli proti dvojici a prihral medzi kruhy Zigovi. Ten strieľal z prvej nebezpečne, ale iba do Vlka.

10:29 Matoušek po prechode dopredu po krídle puk len nahodil do lapačky Vlka a získal buly.

9:33 Slovan sa znova držal v útočnom pásme, zakončenia z toho neboli. Herne je ale lepší slovenský klub.

7:58 Veľká bojovnosť Ziga priniesla dva zakončenie jeho spoluhráčov. Ani jedno neprešlo na Vlka.

6:30 Takmer minútu trvali súboje za bránkou habala. Nakoniec z toho bol prechod slovenského klubu dopredu. Fafrákovu prihrávku do druhej vlny prudko do Vlka nasmeroval Kukumberg.

4:59 Slovan sa točí v útočnom pásme, teraz je to od neho slušný úsek. Valach navyše strieľal spred bránkoviska osamotený len tesne vedľa.

4:18 Dobrá strela z kruhu išla nad bránu Habala. Slovan po prechode dopredu tiež výraznejšie bránku neohrozil.

3:24 Obrovská šanca pre Slovan. Puliš prihral za obrancu súpera na Miklíka, ten blafákom na brankára nevyzrel.

2:33 Stále sledujeme mnoho nepresností pri zakladaní útokov na oboch stranách.

01:01 Pardubice sú zatiaľ aktívnejšie, Slovan sa na ľade hľadá.

00:00 Zápas začína!

VIDEO Blíži sa koniec Zdena Cháru?

Slovan Bratislava: Habal (Sabo) - Sersen, Štajnoch, Meszároš, Podlipnik, Šedivý, Demo, Hudec, Bačík - Kukumberg, Puliš, Miklík - Vandas, Zigo, Abdul - Valach, Kytnár, Sloboda – Matoušek, Urbánek, Fafrák

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Nečas) – Mert, Ivan, Kozák, Franc, Oliva, Petira, Blažej – Valášek, Hoskovec, Dušek, Obdržálek, Kuťák, Bondra, Brokeš, Škvrně, Koblížek, Bucek, Rohlík, Rozlílek