Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Duo Slovákov v NHL stratilo zamestnávateľa, Cehlárik s otáznikom

BOSTON - Letné medzi obdobie neprináša šťastie hlavne slovenským hráčom v kluboch NHL.
Peter Cehlárik odštartuje sezónu na farme v Providence.
Zdroj: twitter.com/NHLBruins
Zdieľajte:

Útočník Marko Daňo už nie je jediným Slovákom, ktorý skončil na listine voľných hráčov. Winnipeg mu neponúkol kvalifikačný kontrakt. V prípade ďalšieho forwarda Petra Cehlárika sa vyskytol otáznik, resp. záhada. Žilinský rodák je zmluvne viazaný s Bostonom Bruins, ale ročník strávil predovšetkým na farme v Providence.

Prečítajte si aj

MetaKeywords: šport hokej NHL.VIDEO Legenda Floridy odišla do hokejového dôchodku, Stanley Cupu sa nikdy nedočkala!

Od budúceho pondelka sa môže taktiež stať voľným hráčom, pretože nie je známe, či mu "medvedi" navrhli kvalifikačnú zmluvu. Jakob Forsbacka Karlssona, Gemel Smith, Ryan Fitzgerald či Cehlárik je menný zoznam hokejistov, pri ktorých nie je jasná ich ďalšia budúcnosť. Neúspešný finalista Stanley Cupu 2019 oficiálny menoslov ešte nezverejnil.

Prečítajte si aj

Juraj Široký ml. o pár hodín zverejní ďalšiu budúcnosť Slovana Bratislava.VIDEO Zázrak alebo náhoda? Slovan urobil dôležitý krok k Tipsport lige!

Čierny Peter v zámorí padol do rúk aj obrancovi Martina Marinčina a útočníkovi Tomáša Jurča. Rodáci z Košíc sa s najväčšou pravdepodobnosťou stanú voľnými hráčmi. Marinčin reprezentoval Slovensko na májových MS, Jurčo sa pred tromi týždňami tešil z trofeje v AHL, ktorú získal v drese Charlotte. Ani ich budúcnosť sa ešte nevyriešila.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: RTVS/slovaknhl.sk

Diskusia

Podobné články