Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Chystá sa v zámorí megatrejd?

PITTSBURGH - Penguins a Wild rokujú o výmene veľkej hviezdy!
Phil Kessel penguins.
Zdroj: https://bringmethenews.com
Zdieľajte:

Už pár dní sa diskutuje o možnej výmene hviezdneho krídeľníka Pittstburgh Penguins Phila Kessela. Záujem o neho majú Minnesota Wild, no k výmene sa vzhľadom na svoju klauzulu o podmienečnej vymeniteľnosti musí vyjadriť aj sám hráč. Kessel je v Penguins už štvrtú sezónu a posledne zaknihoval v 82 zápasoch rovných 82 bodov. Podľa The Athletic by mali mať v Pittsburghu záujem o 30 gólového strelca Jasona Zuckera.

Prečítajte si aj

Na snímke gól, zľava hráč Slovenska Tomáš Jurčo Michal Jordán a brankár Pavel Francouz (obaja ČR).VIDEO Český reprezentačný brankár predĺžil zmluvu s tímom NHL

Reportér z The Athletic Josh Yohe si myslí, že súčasťou výmeny by sa okrem Jacona Zuckera mali stať aj Jack Johnson (obranca Penguins) a Viktor Rask (útočník Wild).

Phil Kessel je skúsený útočník, ktorý pomohol Penguins k zisku dvoch pohárov a patrí medzi najrešpektovanejších hráčov NHL. Minnesote podobný krídeľník chýba a po tohtoročnom sklamaní sa budú usilovať priviesť nejakú výraznú posilu. Ako sme uviedli, vďaka svojej klauzule bude mať Kessel pri prípadnej výmene slovo aj on.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Slava Vojnov.VIDEO Ruský násilník sa môže vrátiť do NHL, vedenie mu skrátilo trest
Zdieľajte:
Zdroj informácií: cbssports.com

Diskusia

Podobné články