VIDEO Washington nevyužil mečbal, bude hrať siedmy zápas: Dallas po dráme v predĺžení postupuje

New York 23. apríla (TASR) - Hokejisti Dallasu Stars sa prebojovali do semifinále Západnej konferencie zámorskej NHL. V šiestom zápase 1. kola play off zdolali Nashville Predators 2:1 po predĺžení a celú sériu vyhrali 4:2. Víťazný gól texaského tímu strelil v 78. minúte John Klingberg.
Zdroj: 30358

Hráči Caroliny Hurricanes zvíťazili v šiestom stretnutí 1. kola vyraďovačky nad Washingtonom Capitals 5:2 a vyrovnali stav série na 3:3. Canes rozhodli o triumfe nad obhajcami Stanleyho pohára tromi gólmi v tretej tretine. Rozhodujúci siedmy zápas o postup do semifinále Východnej konferencie je na programe v noci na štvrtok SEČ vo Washingtone.

VIDEO Nitra to nebude: Hviezdny Versteeg má nový klub so šancou na NHL!