Diváci v Nowom Targu boli na štadióne uväznení päť hodín

NOWY TARG - Mimoriadne divoký duel odohrali v rámci šiesteho semifinále poľskej Ekstraklasy tímy Noweho Targu a GKS Tychy.
Zdroj: 31344

Obaja brankári poriadne a na dlhé hodiny zatiahli rolety. Po troch tretinách svietil stav 1:1 a nasledovalo predĺženie. V dnešnej dobe sa predlžuje dovtedy, pokiaľ nepadne gól. A práve niečo také si na vlastnej koži okúsili fanúšikovia na štadióne v Nowom Targu.

VIDEO Hráči Slovana sa zachovali zbabelo!

Duel sa hral neuveriteľných päť hodín. Úvodné buly bolo vhodené o 20:00, jeho koniec prišiel pár minút po jednej hodine ráno. V 125.minúte a 40 sekunde celý boj ukončil víťazným gólom Alex Szczechura z Tychy. Automaticky tak bol vytvorený nový rekord v poľskej lige. Za hostí nastúpil aj slovenský útočník Tomáš Sýkora.

Zdroj informácií: sport.sk