Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Sobota bude dňom pravdy: Kto sa bude tešiť na konci?

ŽILINA - Hokejisti Žiliny majú na krku veľký nôž. Hoci majú výhodu domáceho ľadu, po štvrtkovom výkone v Michalovciach si nemôžu byť ničím istí.
Žilinčania sa musia oprávnene strachovať pred záchranou v Tipsport lige.
Žilinčania sa musia oprávnene strachovať pred záchranou v Tipsport lige. Zdroj: zilinak.sk
Zdieľajte:

Žilina mala byť jasným favoritom v baráži proti Michalovciam. Prvé dva zápasy doma zvládla, čím podpísala túto prognózu. Lenže vôbec nepočítala s tým, že namiesto potvrdenia tipsportligovej miestenky, sa bude strachovať o svoju kožu do poslednej chvíle.

Prečítajte si aj

Piráti z Chomutova už nepočíta so službami dvoch slovenských obrancov.Krušné chvíle v Chomutove, polovica kádra sa otrávila

Ako prvá si síce vybojovala mečbal, no nedokázala s ním naložiť podľa predstáv. Navyše sa presvedčila, že súčasná sila Michaloviec je na slušnej úrovni a neradno s ňou zahrávať. Šiesty súboj "vlci" prehrali na nulu a psychologickú výhodu zrazu "posadili" na súpera. Ten je na sobotu doslova nadržaný a za sebou bude mať aj mnohopočetné zastúpenie fanúšikov.

Pozrite si aj

MetaHeadline: Miroslav Pupák Petr Kadlec.VIDEO Fair-play gesto Pupáka!

Otázkou však zostáva, či sa pod Dubňom hráči dočkajú aspoň na samotný záver aktuálneho ročníka vypredaného hľadiska, nakoľko aj tento zápas bude ZADARMO.

ANKETA: Zaknihujú Michalovce historický prepis klubovej histórie?

  • Áno, zvládnu posledný zápas a zaslúžene postúpia

    82%

  • Nie, Žilina si to doma postráži

    18%

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Ivan Harčár

Diskusia

Podobné články