Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Spišiaci majú nového člena klubu

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hoci prvoligový klub má už týždeň po sezóne, v jej závere vyrukoval do play-off proti Michalovciam s novou posilou. A tá nebude k dispozícii v novom ročníku len pri hokeji.
Hokejisti zo Spiša budú mať v novej sezóne posilu.
Hokejisti zo Spiša budú mať v novej sezóne posilu. Zdroj: Jozef Petruška
Zdieľajte:

Novým členom HK Spišská Nová Ves je prvýkrát v histórii klubu maskot. Ten je odetý do klubových farieb. Manažment tímu dal fanúšikom na výber tri mená - Puko, Spiško a Hoky. Priaznivci vybrali Spiška. "Maskot SPIŠKO bude spestrením domácich zápasov a zároveň aj lákadlom pre deti, ktoré taktiež chceme pritiahnuť na hokej," informoval o tejto novinke na oficiálnej stránke riaditeľ Spišskej Novej Vsi Peter Potenga.

Prečítajte si aj

Zvolenský útočník Šišovský vyrovnal na 2:2 aj s prispením brankára Nechvátala.Strata bodov hnevá, Šišovskému privodil zranenie spoluhráč

Výrobu mala na starosti firma PROSTAFF, konkrétne páni Černák a Kacvinský. "Ten nápad, že ho sponzorsky vyrobíme, prišiel len v polovici decembra a grafický návrh a samotná výroba niečo trvá, ale stihlo sa to. Už len dúfať že aj kritický fanúšik ocení túto iniciatívu, uviedol Karol Kacvinský. Spiško bude reprezentovať nielen hokej v meste, ale aj iné podujatia.

Spiško bude nielen pri hokeji, ale aj iných akciách.
Spiško bude nielen pri hokeji, ale aj iných akciách. Zdroj: HK Spišská Nová Ves
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články