Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Banská Bystrica verzus Košice: Sleduj NAŽIVO veľký šláger Tipsport Ligy!

BANSKÁ BYSTRICA - V súboji o čelo tabuľky Tipsport Ligy si to v šlágri kola rozdá na domácom ľade silná Banská Bystrica proti Košiciam.
HC'05 iClinic Banská Bystrica verzus HC Košice.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Vzájomné zápasy z aktuálnej sezóny sú jednoznačne na strane baranov a aj v tomto dueli sú podľa bookmakerov favorizovaným mužstvom. Potvrdia papierové predpoklady? Tipnite si a priamy prenos z prestížneho merania síl sledujte TU!

Ako to vidí najväčšia tipérska komunita?

Drvivá väčšina tipérov očakáva v nadchádzajúcom stretnutí výhru domáceho tímu v kurze 1,75. Najtipovanejšou príležitosťou je potom neprehra Banskobystričanov (kurz 1,26). Čo tipujete vy?

Stratég s nickom jancovicovajana1207 vo svojej analýze napísal: „Ladislav Nagy dostal pozvánku do reprezentácie, ale pre zranenie odmietol. Je možné, že v Banskej Bystrici nenastúpi, a to by bola veľká strata pre Košice. Barani vyhrali všetky štyri doterajšie vzájomné zápasy. Majú dostatočnú kvalitu v zostave, aby vyhrali celú ligu a oceliarov by mali znovu poraziť.“

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!

Zdieľajte:
Zdroje informácií: hokejovysvet.sk, Tipsport

Diskusia

Podobné články