Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Hudáček si zatancoval so slovenskou hokejistkou, súťaž zručností vyhrali hráči Černyševovej divízie

KAZAŇ - Hokejisti výberu Černyševovej divízie zvíťazili v sobotňajších súťažiach zručností pred Zápasom hviezd Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) v Kazani. Duel sa koná v nedeľu.
Julius Hudacek tanec.
Zdroj: twitter.com
Zdieľajte:

V tradičnom "predkrme" zápasu nechýbal ani slovenský brankár Július Hudáček zo Spartaka Moskva. Ten okrem svojho hokejového umenia zabavil vypredanú TatNefť Arénu s kapacitou 10.000 divákov aj tancom so slovenskou hokejovou reprezentantkou Nicol Čupkovou. Dvadsaťšesťročná útočníčka pôsobí v najvyššej ruskej súťaži v drese Ufy.

O zábavu sa starali aj ďalší hokejisti, ktorí si pripravili kostýmy, bývalý hráč Banskej Bystrice Mathew Maione dokonca zahral na gitare pesničku Ho Hey od skupiny The Lumineers.

Samotnú súťaž zručností vyhrali hráči Černyševovej divízie, ktorí získali spolu deväť bodov. Druhá skončila Tarasovova divízia (6 b.), hokejisti Bobrovovej divízie s Hudáčkom boli tretí (5) a posledné miesto obsadila Charlamovova divízia (3).

Prečítajte si aj

Zbynek Michalek Cesko.VIDEO Česká legenda sa vracia späť do diania, po takmer roku zabojuje o titul s Brnom

Hráči bojovali spolu v piatich súťažiach. Najrýchlejším korčuliarom sa stal Dmitrij Kagarlickij z Dinama Moskva, súťaž brankárov vyhral Igor Bobkov z Avangardu Omsk, najtvrdšiu strelu predviedol Alexander Jelesin z Lokomotivu Jaroslavľ, najpresnejšie strieľal Sergej Širokov z Omska a "hokejový biatlon" zvládli najlepšie hráči Černyševovej divízie.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články