Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Martin Féherváry sa vyjadril k tlačovke: Nechcel som tam ísť!

BRATISLAVA - Kapitán národného tímu do 20 rokov Martin Fehérváry sa vyjadril o tlačovke k MSJ 2019.
Na snímke Martin Fehérváry.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Pekne zdravím všetkých fanúšikov, veľa z vás má na mňa momentálne ťažké srdce a je mi to veľmi ľúto. Môj osobný pohľad na celú situáciu bol asi taký, že som ani nechcel ísť na tlačovú konferenciu.

Prečítajte si aj

Tréner SR 20 Ernest Bokroš.Bude ešte veselo? O Bokrošovi počuli aj v Calgary!

Na druhej strane som kapitán a vedel som, že budem musieť niečo povedať. Chcel by som hlavne povedať, že pre mňa je hokej prvoradý a chcem podávať čo najlepšie výkony. Aby som bol zdravý, dodržiaval životosprávu a zodpovedne sa pripravil, či už na zápas, alebo tréning. Vždy, keď som reprezentoval Slovensko som bol veľmi hrdý a bolo mi jedno, v akej vekovej kategórii, alebo aký tréner ma trénoval.

Vždy bolo pre mňa prvoradé, že som mohol reprezentovať moju krajinu! Vec, ktorú som nikdy nerobil a ani neplánujem robiť, je hodnotenie výkonov, alebo prácu druhého človeka do médií, predovšetkým spoluhráčov, alebo trénerov. Nemyslím si, že by som to mal byť ja, kto určuje, kto podal aké výkony, alebo kto pracuje na akej pozícii.

Prečítajte si aj

Patrik hrehorčák Slovensko.Hrehorčák po MS: Pod Bokrošom sa mi hralo dobre

K samotnej tlačovke poviem asi iba toľko, že som bol po 20 hodinovej ceste a rovno z autobusu som si sadol pred 40 novinárov s kamerami a mikrofónmi. Nejdem sa teraz vyhovárať, ale veľa z vás sa má pýtalo, prečo som bol taký nesvoj. Pevne verím, že chápete môj pohľad na celú situáciu," napísal Feherváry na svoj facebookový účet.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články