Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slovan o konci v KHL a návrate do Tipsport Ligy: Absolútne predčasné!

BRATISLAVA - Vedenie slovenského hokejového klubu Slovan Bratislava vo štvrtok zareagovalo na špekulácie o jeho možnom návrate do slovenskej Tipsport Ligy. Účastník KHL vydal stanovisko na oficiálnom webe.
Hokejisti Slovana Bratislava ďakujú fanúšikom.
Zdroj: hcslovan.sk
Zdieľajte:

"Dnes ráno sa v niektorých online médiách objavila informácia o odchode Slovana do Tipsport Ligy. Akékoľvek špekulácie ohľadom možného návratu HC SLOVAN Bratislava do Tipsport ligy sú v tejto chvíli absolútne predčasné.

Prečítajte si aj

Craig Ramsay na slovenskej striedačke.Takto vyzerá zostava Slovenska na zápas proti Rusku

Slovan je nateraz pevnou súčasťou KHL, je našou povinnosťou voči fanúšikom i nášmu mestu dohrať túto sezónu so cťou. Máme pred sebou ešte 24 zápasov v základnej časti, z toho presnú polovicu doma a všetci v klube urobia, čo bude v ich silách, aby aktuálna čierna séria prehier skončila čo najskôr.

Samozrejme, pre klub by bolo dobré, aby rozhodnutie o účinkovaní v ďalšej, resp. ďalších sezónach padlo optimálne ešte v priebehu januára/februára, ovplyvňuje ho však viacero faktorov, prevažne ekonomických.

Prečítajte si aj

Vilim Rosandič Medveščak Záhreb.Situácia je hrozná, ťahá sa od začiatku sezóny, opisuje problémy v Záhrebe brankár Rosandič

Klub by mal mať rozhodne jasno ohľadom ďalšej sezóny najneskôr na prelome marca a apríla 2019. V žiadnom prípade nechceme, aby sa opakovala situácia z jari tohto roku, keď akcionári klubu mohli záväzne a zodpovedne potvrdiť účasť v KHL až v samom závere júna."

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články