window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Rozhodne sa po sezóne, hovorí o budúcnosti kanadskej hviezdy jeho agent

MOSKVA - Skúsený kanadský útočník David Desharnais by mal podľa správ zo Švajčiarska podpísať trojročný kontrakt s tamojším tímom Fribourg-Gottéron, ale tieto správy teraz poprel hráčov agent.
Zdroj: 30134
Zdieľajte:

32-ročný Kanaďan sa ešte o budúcnosti nerozhodol. Hráčov agent Aljoša Pilko povedal, že jeho klient sa sústredí na dlhú sezónu v drese Avangardu Omsk, kde momentálne pôsobí a chce s ním zájsť v play-off čo najďalej.

Prečítajte si aj

Obrovská posila pre Zvolen: Prichádza kapitán farmy Washingtonu Capitals so skúsenosťami z NHL!

Správy o možnom návrate hráča do NLA vyvrátil aj manažér Fribourgu Christian Dubé. Správy označil za falošné. Desharnais spomínaný švajčiarsky klub veľmi dobre pozná, keďže v ňom pôsobil v sezóne 2012/13, kedy v NHL prebiehal lockout. V NLA odohral šestnásť stretnutí (4+12), jeden pridal v Európskom pohári a ďalšie štyri na Spengler Cupe (0+3).

V NHL nastupoval Desharnais za Montreal Canadiens, Edmonton Oilers a New York Rangers. Celkovo odohral 575 zápasov. Strelil 91 gólov, pridal 208 asistencií.

ANKETA: Mal by sa David Desharnais vrátiť do Fribourgu?

  • Áno

    50%

  • Nie

    50%

Zdieľajte:
Zdroj informácií: swisshockeynews.ch

Diskusia

Podobné články