Tretina ako z hororu: Slovan prišiel o dvojgólové vedenie

BRATISLAVA - "Belasí" vyhrávali po dvoch tretinách o dva góly, ale v záverečnom dejstve trikrát inkasovali.
Zdroj: 30147

Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v piatkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) s Viťazom Podoľsk 2:3. "Belasí" vyhrávali po dvoch tretinách o dva góly, ale v záverečnom dejstve trikrát inkasovali, víťazný gól strelili hostia 19 sekúnd pred záverečnou sirénou.

ONLINE z KHL: HC Slovan Bratislava - HC Viťaz Podoľsk

Zverenci trénera Vladimíra Országha zaknihovali tretiu prehru za sebou a v tabuľke Západnej konferencie sú priebežne na 10. mieste so ziskom 22 bodov. Na svojho piatkového súpera, ktorý je na ôsmom mieste, strácajú 6 bodov.

Slovan Bratislava - Viťaz Podoľsk 2:3 (1:0, 1:0, 0:3)

Góly: 13. Lunter, 26. Bailey (Rau, Lunter) - 49. Rendulič (Makejev, Nikulin), 55. Švec-Rogovoj (Jevsejenkov, Stasenko), 60. Rendulič (Nikulin, Makejev). Rozhodcovia: Kulakov, Romasko – Golovľov, Savenkov, vylúčení: 5:4 na 2 min., navyše Baranov (Slovan) 5+DKZ za úder do hlay a kuku, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, divákov.

VIDEO Ukážkový nájazd Luntera v oslabení!

Slovan Bratislava: Štěpánek - Gelinas, Sersen, Klok, Jánošík, Grman, Meszároš, Švarný, Bačik - Řepík, Taffe, Červený - Jeglič, Sukeľ, Liška - Lunter, Bailey, Rau - Baranov, Chipchura, Sloboda

Viťaz Podoľsk: Ortio - Mozík, Katičev, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Golovkov - Siomin, Hrivík, Aaltonen - Potechin, Nikulin, Makejev - Stoľarov, Švec-Rogovoj, Kokarev - Rendulič, Komarov, Vyglazov - Mojsejev