Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Duel Mikuláš - Zvolen negatívne prepísal históriu najvyššej súťaže

ŽILINA - Hoci píšeme o úplne inej dvojici, musíme spomenúť Žilinu. Vlci v utorok vycestovali do Miškovca a ich štadión ostal voľný, ktorý využili k vzájomnému súboju hokejisti Mikuláša a Zvolena.
MHK 32 Liptovský Mikuláš Tipsport liga.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Liptákom od letných mesiacov rekonštruujú zimný štadión, ktorý mal byť pôvodne dokončený v októbri. Ako to však na Slovensku býva zvykom, plány sa predĺžili a klub je tak nútený stále hrať mimo domácej pôdy.

Prečítajte si aj

Odchovanec Liptákov sa venuje trénovaniu detí v Humennom.20.kolo St.Nicolaus ligy tipuje Milan Mach

Prvých šesť kôl hrávali na súperových ľadoch a od konca septembra našli útočisko v Spišskej Novej Vsi. Pred začiatkom 24.kola ale prišlo k zmene a výprava trénera Antona Tomka nabrala smer Dubeň. A rovno hostila lídra súťaže - HKm Zvolen. Práve v tejto konfrontácii sme zaznamenali dve skutočnosti.

Prečítajte si aj

Joren van Pottelberghe Švajčiarsko.V lete siahal na NHL, skončil v dánskej lige a teraz bude meniť dres opäť

Prvou bol konečný výsledok, ktorým Mikuláš preťal šesťzápasovú víťaznú sériu (2:1) a druhou návšteva v hľadisku. Podľa oficiálnych údajov tento súboj videlo len 61 divákov, čo je v samotnej histórii najnižší počet na jednom stretnutí! Na Spiš chodievali aspoň tri stovky, čo je ešte akceptovateľné. Táto neslávna cifra sa tak zapíše do análov Tipsport ligy.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Ivan Harčár

Diskusia

Podobné články