Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

15.kolo St.Nicolaus ligy tipuje Dávid Švec

PREŠOV - Piatok je tradičným dňom, kedy sa dostáva do diania aj nižšia hokejová súťaž. Humenné túži vrátiť prehru Trnave, stále neporazený Martin si to rozdá so Skalicou, majster pocestuje na Považie, Topoľčany otvoria bránu Spišiakom a Bratislava privíta predposledný Prešov. Tipy predostrel šéfredaktor portálu onlajny.eu Dávid Švec.
Dávid Švec (vľavo) je redaktorom portálu onlajny.eu.
Dávid Švec (vľavo) je redaktorom portálu onlajny.eu. Zdroj: Súkromný archív
Zdieľajte:

Humenné - Trnava 1

"Už len z hľadiska kvality by to mali domáci zvládnuť k spokojnosti. Hostia patria medzi amatérov, aj keď vedia nečakane udrieť. Som ale naklonený k nováčikovi."

Martin - Skalica 2

"To bude zápas ako bič. Martin doposiaľ stále neprehral v riadnom čase a už prišla chvíľa zmeniť. Navyše Skalica je mojím obľúbeným mužstvom, preto jej verím."

Považská Bystrica - Michalovce 2

"Jasným favoritom sú hostia. Majú obrovskú kvalitu a je im jedno, kde hrajú. Bystrica môže byť chvíľu dôstojným súperom, ale mala by ťahať za kratší koniec."

Pozrite si aj

Štadión dostal prívlastok štadión východu.VIDEO: Vyhrávali 5:1, ale prehrali 7:6pp!

Topoľčany - Spišská Nová Ves 1

"Jednotka je ten správny tip, ale stať sa môže všeličo. Spišiaci taktiež sú nepríjemní a nevyspytateľní. Spolieham sa však na dlhú cestu z východu, ktorá by sa mala podpísať na ich hernom prejave."

Bratislava - Prešov 1

"Hlavné mesto by sa malo tešiť zo všetkých bodov. Prešov hrá mimo domu, nemá ani svojich hráčov, keďže káder tvoria zvolenskí dorastenci s juniormi."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Ivan Harčár

Diskusia

Podobné články