Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

14.kolo St.Nicolaus ligy tipuje Peter Gápa

PREŠOV - Predsviatočné kolo postaví do pozoru všetkých fanúšikov St.Nicolaus ligy. Zo stredu krajiny sa na Záhorie vyberie prešovská výprava, v Michalovciach sa odohrá druhá tohtosezónna bitka o Laborec, rozbehnutá Dubnica navštívi metropolu Spiša, slovenský Rím privíta Žochárov, Bratislava by si po čase mala schuti zastrieľať proti Novým Zámkom a Martin sa pokúsi vrátiť prehru Považanom z prvého vzájomného súboja po predĺžení. K slovu tipéra sa dostal bývalý hráč našich líg Peter Gápa.
Rodák spod Tatier aktuálne hráva anglickú ligu za škótsky klub Solway Sharks.
Rodák spod Tatier aktuálne hráva anglickú ligu za škótsky klub Solway Sharks. Zdroj: Image photography
Zdieľajte:

Skalica - Prešov 1

"Myslím si, že Skalica je dosť skúsený tím nato, aby si nenarobil problémy v zápase proti Prešovu. Takže očakávam jasnú výhru domácich."

Michalovce - Humenné 1

"Také menšie východniarske derby, ktoré lepšie zvládnu domáci, ale očakávam vyrovnaný súboj a dobrý hokej v dobrej atmosfére."

Spišská Nová Ves - Dubnica X

"Myslím si , že to bude veľký boj o body. Aj keď je ešte skoro, Spišaci body potrebujú a naopak Dubnica, určite nepricestuje len tak na výlet. Podľa mňa to bude tesné. Uvidíme, kto to zvládne lepšie."

Prečítajte si aj

Hokejovysvet.sk logo hokejovysvet.Hokejovysvet.sk spúšťa anglickú sekciu stránky

Trnava - Topoľčany 2

"Trnava je doma nepríjemný súper, no Topoľčany po výhre v poslednom kole s Michalovcami budú nabudené, a tak si myslím, žeby mali potvrdiť rolu favorita aj vonku."

Bratislava - Nové Zámky 1

"Očakávam výhru domácich. Nové Zámky B by sa mali viac zamerať na poctivú defenzívu , pretože 123 gólov za 14 zápasov je veľa. Prajem im nedostávať už debakle, aj keď si myslím, že to budú mať ťažké s udržaním tesného výsledku. Mala by to byť jednoznačná záležitosť domácich."

Martin - Považská Bystrica 1

"Martin je favorit a myslím si , že to doma zvládne, aj keď Bystrica už nie je ľahký súper ako kedysi, kvalita je však na strane domácich."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Ivan Harčár

Diskusia

Podobné články