Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Poprad porušil pravidlá a zrejme príde o tri body, Jurínyi: Žiadne tri body pre Nitru

POPRAD - Výhra kamzíkov nad Nitrou 3:2 sa pravdepodobne zmení.
Riaditeľ Popradu oponuje námietke Nitry.
Riaditeľ Popradu oponuje námietke Nitry. Zdroj: Marián Dic
Zdieľajte:

Nitre sa podarilo nájsť priestupok voči pravidlám na strane domácich. Útočník Martin Belluš zaznamenal neoprávnený štart, keďže sa stretnutie hralo v 14.kole a on v tom čase nastúpil v drese Banskej Bystrice, kedy bola 25.septembra predohrávka tohto kola s MAC Budapešť.

Prečítajte si aj

Popradskí hokejisti budú predávať chutné burgre.SVITAna Dobré časy? Príď sa najesť s hokejovou obsluhou a na účet podniku!

Pravidlá sú jasne dané, ktoré hovoria, že jeden hráč nemôže v jednom kole nastúpiť za dva kluby. Táto reakcia klubu spod Zobora sa nepáči riaditeľovi východniarov Ľudovítovi Jurínyimu, ktorý poukázal na to, že už dva roky funguje elektronický systém matriky, avšak ten žiadne nedostatky neodhalil. Bývalý hokejista zároveň je radikálne proti odpočítaniu troch bodov za triumf (3:2) a následnú kontumáciu v prospech hostí.

Prečítajte si aj

Šatan tretíkrát lanáril Záborského do národného tímu. Ten sa opäť vyjadril negatívne.Márne prosíkanie Záborského do reprezentácie, Šatan: Už som to uzavrel

Celú situáciu uchopia kompetentné orgány, teda Pro-Hokej a disciplinárna komisia SZĽH, no v súčasnosti sa čaká na podklady z oboch strán a až potom sa začne v danej veci konať.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.sk

Diskusia

Podobné články