Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Nebavilo ju to na brigáde, teraz píše analýzy: Aj takéto príbehy píše najväčšia tipérska komunita!

BRATISLAVA - Tipérku nebavila jej brigáda a tak to skúsila s analýzami. Vytvorila ich už desiatky a stále napreduje! Aj takéto príbehy píše najväčšia tipérska komunita. Tiež vás zaujíma športové alebo spoločenské dianie? Píšte analýzy a vylepšite si svoj rozpočet!
Ilustračné foto (Tipsport).
Ilustračné foto (Tipsport). Zdroj: Tipsport
Zdieľajte:

„Najskôr by som chcela pozdraviť všetkých tipérov a poďakovať sa za váš záujem. S analýzami som začala preto, lebo na brigáde ma to už nebavilo a verím, že si takto dokážem prilepšiť. Keď som to skúšala na nečisto, výsledky boli pekné!“ Týmito slovami začína svoje rozbory tipérka s nickom sabajiro. A celkom sa jej darí, naposledy napríklad správne odhadla finálový súboj MS vo futbale medzi Francúzskom a Chorvátskom!

Čo sú užívateľské analýzy?

Ide o unikátny projekt, ktorý umožňuje tipérom z najväčšej tipérskej komunity zdieľať tipy a informácie k jednotlivým stávkovým príležitostiam, a zároveň pri splnení daných podmienok za analýzy získavať zaujímavé odmeny!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených borcov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu, nechajte sa inšpirovať a prepracujte sa ku skvelým výhram!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!

Zdieľajte:
Zdroje informácií: hokejovysvet.sk, Tipsport

Diskusia

Podobné články