Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Veľká strata pre reprezentáciu: Končí Vladimír Országh!

BRATISLAVA - Vladimír Országh, ktorý vykonával pri národnom tíme Slovenska funkciu asistenta hlavného trénera Craiga Ramsayho, v tejto pozícii však končí. Uviedol to pre www.cikycaky.sk.
Na snímke sprava tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay a jeho asistent Vladimír Országh.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Rozhodnutie prišlo na jeho vlastnú žiadosť, nakoľko po vymenovaní na pozíciu hlavného trénera Slovana Bratislava v KHL nedokáže spojiť dve časovo náročné zamestnania.

Prečítajte si aj

K dávnejšie avizovanému Romanovi Petríkovi pribudol 26-ročný Dominik Riečický.V Detve vyriešili brankársky problém: Prišiel bývalý mládežnícky reprezentant

"Nejaké rozhovory už prebehli, ale tá KHL je tak náročná na cestovanie a štruktúru, že moje pokračovanie pri reprezentácii nebude možné," povedal Vladimír Országh pre cikycaky.sk.

Ako asistent reprezentačného trénera stál na lavičke Slovenska počas ZOH 2014 aj 2018 a taktiež na MS 2014, 2015 a 2018: "Rozprával som sa s Mirom Šatanom a dohodli sme sa, že čo sa týka prípadnej účasti na MS 2019, tak tam to necháme otvorené, ale počas sezóny budú moje prvoradé povinnosti v Slovane. Minimálne turnajov, ktoré sú počas sezóny a pred MS, sa nezúčastním," dodal pre spomínaný web Vladimír Országh.

Prečítajte si aj

Martinské trénerské duo Ivan Dornič (vzadu vpravo) a Ján Galamboš (vzadu vľavo).VIDEO hokejisti z Martina túžia po návrate do Tipsport ligy: Pomôcť by mali títo dvaja hráči
Zdieľajte:
Zdroj informácií: www.cikycaky.sk

Diskusia

Podobné články