Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Žiadne NHL pre Réwaya sa nekoná: Ide pôsobiť do Čiech

HRADEC KRÁLOVÉ - Slovenský hokejový útočník Martin Réway posilní český extraligový tím Mountfield Hradec Králové.
Na snímke nová posila hokejistov HC Slovan Bratislava - hokejový útočník Martin Réway.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Informácie o jeho možnom príchode zaznievali od konca mája, kedy dal Slovan Bratislava jasne najavo, že s jeho službami už v novej sezóne nepočíta. V utorok večer ich potvrdil klub na svojej internetovej stránke. "K rozhodnutiu angažovať Martina sme prišli po zrelej úvahe a dlhšej debate v rámci športového vedenia klubu aj vedenia spoločnosti. Zmluvu, ktorú sme uzavreli, máme dobre ošetrenú. Počíta sa v nej so všetkými možnými komplikáciami vrátane zdravotných. Martin v utorok úspešne prešiel zdravotnou prehliadkou," cituje portál klubu slová generálneho manažéra Aleša Kmoníčka. Dvadsaťtriročný hráč už v Českej republike pôsobil, v rokoch 2014 a 2015 obliekal dres pražskej Sparty.

"Martin si prešiel ťažším obdobím, verím ale, že už to má za sebou a že šancu, ktorú mu dávame, využije. Že ju chytí za pačesy tak, aby sa z neho stal hokejista top formátu, pomôže tímu a stane sa jeho ťahúňom," dodal Kmoníček.

Pozrite si aj

Brutálne zákroky na rozhodcov.VIDEO Brutálny bodyček na rozhodcu: Nehybné telo ostalo na ľade

Účastník troch juniorských MS a hráč draftovaný v roku 2013 Montrealom, podpísal s Hradcom Králové ročnú zmluvu s opciou.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články