window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

FOTO: Nová zmluva a funkcia riaditeľa: Radivojevič s hokejom ešte zďaleka nekončí!

TRENČÍN - Slovenský hokejový útočník Branko Radivojevič pokračuje v hráčskej profesionálnej kariére.
Zdroj: 28268
Zdieľajte:

Kapitán Dukly Trenčín sa dohodol s klubom na ročnej zmluve a v klube bude mať zároveň aj funkciu športového riaditeľa. Trenčiansky klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

Prečítajte si aj

Je čas odísť: Krištof mieri do krajiny tisícich jazier

Radivojevič prišiel do Dukly Trenčín pred sezónou 2017/2018. V pozícii kapitána doviedol "vojakov" až do finále Tipsport Ligy, v ktorom však Dukla podľahla Banskej Bystrici 3:4 na zápasy. Radivojevič odohral v sezóne celkovo 62 zápasov s bilanciou 24 gólov a 38 asistencií. Za výkony vo vyraďovacej časti získal ocenenie Zlatá korčuľa.

Na ďalšej spolupráci s trenčianskym klubom sa dohodol aj brankár Michal Valent, jeho kolega Tomáš Hiadlovský však mieri do Francúzska.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články