Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

VIDEO Radivojevič odhalil svoje tajomstvo: Naozaj hrával zadarmo?

TRENČÍN - Všetko sa to začalo incidentom po šiestom finálovom zápase, kedy fanúšikovia ústne napadli kapitána Trenčína Branka Radivojeviča.
V popredí Branko Radivojevič.
V popredí Branko Radivojevič. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Útočník Dukly Trenčín Branko Radivojevič vyšiel s pravdou von. Po nepríjemnom incidente prezradil, ako je to s jeho zmluvou v Trenčíne. Hral naozaj zadarmo?

Prečítajte si aj

Českú hokejovú reprezentáciu posilní na majstrovstvách sveta v Dánsku Radko Gudas.VIDEO Česko posilnil obávaný hráč: Pri hre nehľadí na bolesť ani na protivníka

„Áno, je to pravda, hral som zadarmo. Ja som chcel splatiť Dukle kvázi také moje výchovné. Chcel som, aby sme v Trenčíne mali čo najlepšie mužstvo a nechcel som zaťažiť rozpočet. Som spokojný, mužstvo sme mali skvelé. Dúfam, že sa veľká časť tímu zachová aj do ďalšej sezóny,“ povedal Branko Radivojevič pre Nový čas.

Radivojevič odohral v tohtoročných vyraďovacích bojoch v drese Trenčína všetkých 17 zápasov. Štyri proti Popradu, šesť proti Zvolenu a sedem proti Banskej Bystrici. Nazbieral v nich 17 bodov za 8 gólov a 9 asistencií, z toho deväť bodov (4+5) získal vo finálovej sérii.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články