Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Fanúšikovia spod Tatier sa dočkali: Poprad má nového trénera

POPRAD - Vedenie tipsportligového hokejového klubu HK Poprad vyriešilo otázku hlavného trénera A-mužstva.
Hráči HK Poprad sa tešia z gólu.
Hráči HK Poprad sa tešia z gólu. Zdroj: TASR ilustračné
Zdieľajte:

Marcela Ozimáka nahradil Roman Stantien, doterajší asistent František Štolc ostáva vo funkcii. Popradský klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

Prečítajte si aj

Škrtel s Hamšíkom prezradili svojho favorita na zisk titulu.VIDEO Svojimi videami pobavili fanúšikov: Aj Škrtel s Hamšíkom majú svojho favorita na zisk titulu

Stantien doteraz pôsobil ako asistent trénera v Nitre i v Slovane Bratislava, ako hlavný tréner viedol v ročníku 2014/2015 Duklu Trenčín a v sezóne 2017/2018 druholigový tím Dubnice. "Oslovil ma pán Jurinyi, na spoločných stretnutiach sme si povedali vzájomné vízie. Prichádzam po dlhšej dobe, je tu veľa nových vecí s ktorými sa zoznamujem. Zázemie je tu na veľmi slušnej úrovni a myslím si, že aj organizácia klubu má hlavu a pätu. Moje ciele sú vždy tie najvyššie, hral som v kluboch kde sa vyhrávalo, mám to v sebe a budem do toho tlačiť aj chlapcov,“ uviedol Stantien pre klubovú stránku. Vo funkcii asistenta ostáva Štolc, ktorému pribudli kolegovia Dušan Brincko a Stanislav Salát, ktorý bude v pozíci videoanalytika a trénera brankárov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články