window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Pre tipérov začínajú Majstrovstvá už dnes

Tak ako sa pravidelne strieda deň s nocou, jar s letom a Vianoce prichádzajú vždy na záver roka, tak sa aj fanúšikovia ľadového hokeja môžu každoročne tešiť na majstrovstvá sveta. A keďže je máj, hokeja čas, Slovensko sa už onedlho premení na hokejovú republiku.
Zdroj: Doxx Bet
Zdieľajte:

Hokejové šialenstvo sa zo Škandinávie, kde sa svetový šampionát konal posledné dva roky, presúva po prvý raz v histórii do Bieloruska. Hlavné mesto Minsk privíta od 9. do 25. mája šestnásť najlepších tímov sveta, rozdelených do dvoch skupín po osem tímov.

Všetky hokejové výbery sa určite budú snažiť o čo najlepšie výsledky a o to, aby sa stali majstrami sveta. Šampiónmi sa však môžete stať aj vy. Stačí, ak sa zapojíte do Majstrovstiev v tipovaní s DOXXbetom, ktoré sa začínajú už dnes!

Súťažiť budete nielen o to, aby ste nahrali viac bodov ako ostatní, ale aj o tablet Samsung galaxy tab 3, dres slovenskej hokejovej reprezentácie a o čo najväčší podiel z celkovej dotácie 530 eur.

Pravidlá Majstrovstiev v tipovaní s DOXXbetom sú úplne jednoduché. Stačí si staviť minimálne 50 centov na tiket, na ktorom budete tipovať aspoň jednu udalosť spojenú so svetovým hokejovým šampionátom v Bielorusku.

Čím vyššie kurzy zápasov na tikete uhádnete, tým viac bodov získate. Ak si podáte tiket za viac ako 50 eur, počet získaných bodov zdvojnásobíte. Ak bude váš vklad na tikete viac ako 100 eur, potom bude hodnota získaných bodov trojnásobne vyššia.

Určite sa už na zápasy 78. Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Bielorusku tešíte. Vaša radosť z výhier na ľade však bude určite vyššia, ak ju znásobíte stávkami v DOXXbete. Tak teda, do toho a veľa šťastia!

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Doxx Bet

Diskusia