FOTO Škandál v Česku: Zlá farba štucne rozhodla o postupe do finále!

KRÁLOVSKÉ VINOHRADY - Zápas play off rozhodla štucňa zlej farby.
Zdroj: 27828

Český florbal momentálne rieši jeden veľký škandál. Zápas play off, ktorý rozhodol o postupe do boja o extraligu, rozhodla štucňa zlej farby.

VIDEO Nepríjemný hit v NHL: Otras mozgu, tržné rany na tvári a poškodené zuby

Ako k tomu prišlo?

Do konca stretnutia medzi TJ SKV - Black Angels chýbali necelé dve minúty, keď sa k zaujímavému ťahu odhodlal tréner Sokola Královské Vinohrady. Rozhodcu upozornil na zlé vybavenie súperovho hráča Jakuba Votrubu, ktorý mal štucne rôznej farby.

Výsledok?

Presilovku vyšperkoval TJ SKV o hru bez brankára a v power play pri hre 6 na 4 nakoniec vyrovnal. V predĺžení potom Vinohrady pridali ďalší gól, celú sériu vyhrali 3:1 na zápasy a postúpili do finále 1. ligy.

Reakcia brankára porazeného tímu

"Ten chlapec tak hrá odjakživa, má to ako rituál a za dva roky to nikdy nikomu nevadilo, vrátane troch predchádzajúcich zápasov s SKV. Ak vám toto príde ako zlé vybavenie, je mi do plaču," povzdychol si brankár Daniel Körber.

Zdroje informácií: sport.tn.nova.cz, hs