VIDEO Sekera bodoval druhýkrát v rade, Oilers stratili skvele rozohratý zápas

PITTSBURGH - Slovenský hokejový obranca Andrej Sekera zaznamenal v nočnom zápase zámorskej NHL jednu asistenciu, no jeho Edmonton prehral na domácom ľade s Anaheimom 4:5 po predĺžení.
Zdroj: 27768

Pre tridsaťjedenročného beka to bol druhý bod v druhom stretnutí po návrate na ľad po zranení. Dokopy ich v 32 dueloch prebiehajúcej sezóny nazbieral šesť.

Hokejisti Winnipegu zdolali doma Nashville 5:4 po predĺžení a nájazdoch a zaistili si miestenku v play off. Víťazný nájazd premenil Mark Scheifele.

Hráči Pittsburghu Penguins triumfovali v domácom zápase nad Philadelphiou Flyers 5:4 po predĺžení. Bryan Rust strelil víťazný gól v 63. minúte.

VIDEO Pánik mal prsty v oboch góloch Kojotov, Sekera bodoval pri návrate

NHL:
Pittsburgh - Philadelphia 5:4 pp, Dallas - Vancouver 1:4, Winnipeg - Nashville 5:4 pp a sn, Minnesota - Boston 1:2 pp, Edmonton - Anaheim 4:5 pp