VIDEO Gólový inštinkt Pánika, Chára má isté play off

NEW YORK - Slovenský hokejista Richard Pánik prispel v noci na štvrtok v zámorskej NHL gólom k víťazstvu Arizony 4:1 na ľade Buffala.
Zdroj: 27409

Dvadsaťsedemročný útočník strelil v 47. minúte tretí gól hostí a bodoval tak v treťom dueli za sebou. V 63 zápasoch sezóny má na konte 27 bodov za desať gólov a 17 asistencií.

Boston bez zraneného kapitána Zdena Cháru prehral na ľade St. Louis 1:2 po predĺžení, zisk bodu mu ale stačil k definitívnemu zabezpečeniu si miestenky do play off. Bruins patrí desať zápasov pred koncom základnej časti druhá pozícia v Atlantickej divízii, štyri body za vedúcou Tampou Bay, ktorá si už vyraďovačku zaistila dávnejšie.

V dôležitom priamom súboji o play off hráči Calgary podľahli doma Anaheimu 0:4. Flames stále nie je k dispozícii zranený slovenský útočník Marek Hrivík.

Problémy pre Gáboríka a spol.: Fanúšikovia Ottawy na billboardoch žiadajú odchod majiteľa Melnyka!

Výsledky NHL:
Buffalo - Arizona 1:4 /PÁNIK za hostí 1+0/, Pittsburgh - Montreal 5:3, St. Louis - Boston 2:1 pp, Calgary - Anaheim 0:4