Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Tak toto tu ešte nebolo: Iba tri neskutočné zásahy mu priniesli rozprávkové peniaze!

BRATISLAVA - Jeho tiketom aktuálne žije najväčšia tipérska komunita! Tri presné výsledky z NHL za 83 „ečiek“ podal tipér zo západného Slovenska. Atakoval nimi maximálnu možnú výhru 300 000 EUR!
Ilustračné foto Tiket Aréna.
Zdroj: archív
Zdieľajte:

Ako to dokázal?

Borec úspešne natipoval konečný výsledok 4:2 v zápase Anaheim – New Jersey. Zvyšné dva súboje na tikete však vyžadovali aj istú dávku šťastia. „Bluesman“ Pietrangelo vyrovnával v chicagskom United Center na potrebných 4:4 iba niečo vyše minúty pred záverečným klaksónom a v čase 18:31 potvrdil výhru Winnipegu 4:2 proti hviezdam z Dallasu Blake Wheeler!

Luxusná výhra má svojho majiteľa

Tri zápasy zo zámorskej hokejovej súťaže a tri uhádnuté výsledky. Všetky na gól presne! Má snáď frajer veštecké schopnosti? Za zmienku stoja aj kurzy, ktoré tipoval. Dokopy sa hodnoty na tikete vyštverali k číslu 3 612,24, čo pri spomínanom vklade 83 euro vynieslo harcovníkovi bezmála 300 000 EUR!

Inšpirujte sa v Tiket Aréne!

Pozrite sa do Tiket arény a inšpirujte sa najlepšími tiketmi od skúsených tipérov, alebo sa sami pochváľte svojimi úspechmi.

Založte si účet v Tipsporte TU a získajte vstupný bonus 999 EUR! Navyše dostanete úplne zadarmo 5 EUR na svoje prvé stávky!

Zdieľajte:
Zdroje informácií: hokejovysvet.sk, Tipsport

Diskusia

Podobné články