Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Dudáša, Lampera a Brejčáka bude dnes riešiť disciplinárka, Surový má otras mozgu

BANSKÁ BYSTRICA - Séria medzi HC ´05 iClinic Banská Bystrica a HC Košice bude mať niekoľko dejstiev aj na disciplinárke.
HC'05 iClinic Banská Bystrica verzus HC Košice.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

V druhom stretnutí pod Urpínom obranca Martin Dudáš nešetrne privodil tvrdým nárazom otras mozgu kapitánovi Tomášovi Surovému: "Išlo o bezohľadné napadnutie hlavy a krku nášho kapitána. Je otázne, či Surový vôbec ešte bude môcť nastúpiť do konca sezóny," povedal riaditeľ HC ´05 iClinic Banská Bystrica Michal Longauer pre denník Šport.

Prečítajte si aj

Tomáš Surový v drese Banskej Bystrice.Surový má po likvidačnom zákroku od Dudáša podozrenie na otras mozgu

"DK SZĽH začína disciplinárne konanie pre podozrenie z porušenia čl. 14 Hlavy I. oddiel II. osobitnej časti Disciplinárneho poriadku SZĽH – napadnutie hlavy a krku v zápase EXS HC 05 Banská Bystrica – HC Košice dňa 18.03.2018. Zaslanie stanoviska DK SZĽH určuje do 20.03.2018 16:00 hod," píše sa vo vyhlásení na stránke hockeyslovakia.sk. Rovnako tak sa dnes rozhodne aj o osude Patrika Lampera a Jána Brejčáka, ktorých zas pred disciplinárku poslali Košičania.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Vladislav Habala HC'05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice.VIDEO Hokejová paráda: Banskobystričan Faille rozhodol proti Košiciam nádherným nájazdom

Vyhlásenie o Jánovi Brejčákovi: "DK SZĽH začína disciplinárne konanie pre podozrenie z porušenia čl. 14 Hlavy I. oddiel II. osobitnej časti Disciplinárneho poriadku SZĽH – napadnutie hlavy a krku v zápase EXS HC 05 Banská Bystrica – HC Košice dňa 18.03.2018. Zaslanie stanoviska DK SZĽH určuje do 20.03.2018 16:00 hod."

Vyhlásenie o Patrikovi Lamperovi: "DK SZĽH začína disciplinárne konanie pre podozrenie z porušenia čl. 14 Hlavy I. oddiel II. osobitnej časti Disciplinárneho poriadku SZĽH – napadnutie hlavy a krku v zápase EXS HC 05 Banská Bystrica – HC Košice dňa 17.03.2018. Zaslanie stanoviska DK SZĽH určuje do 20.03.2018 16:00 hod."

Zdieľajte:
Zdroje informácií: denník Šport, hockeyslovakia.com

Diskusia

Podobné články