VIDEO Takto strelil Tomáš Tatar svoj prvý gól za Vegas Golden Knights, využil dôraz pred brankárom

WASHINGTON - Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil v noci na pondelok v NHL premiérový gól v drese Vegas Golden Knights. V 38. minúte rozhodol presilovkovým zásahom o víťazstve svojho mužstva na ľade New Jersey Devils 3:2.
Zdroj: 27685

Tatar skóroval v závere druhej tretiny v presilovej hre, keď sa presadil vďaka dôrazu pred bránkoviskom. "Teší ma, že som dokázal skórovať po výmene z Detroitu do Vegas, verím, že zo mňa opadne tlak. Som rád, že môj gól pomohol k nášmu víťazstvu," povedal Tatar pre oficiálny web profiligy.

Prečo sa Las Vegas tak darí? Vie to hviezda klubu!

Na konte má v tejto sezóne 17 gólov a 12 asistencií. Za domácich si pripísal gól a asistenciu Taylor Hall, čím natiahol šnúru zápasov, v ktorých aspoň raz bodoval, na osemnásť.