Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Poznáme meno kapitána hokejovej reprezentácie: Kto povedie Slovákov do olympijského boja?

PJONGČANG - Pred nedeľňajším tréningom si ho na tímovom mítingu zvolili do funkcie samotní hráči.
Prvý tréning hokejistov SR.
Prvý tréning hokejistov SR. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Kapitán slovenského hokejového tímu v Pjongčangu sa volá Tomáš Surový. Kabína si za jeho asistentov zvolila ďalších dvoch ostrieľaných reprezentantov Ladislava Nagya a Dominika Graňáka.

Prečítajte si aj

Útočník Los Angeles Marián Gáborík.VIDEO Gáborík späť v zostave Kings, na prvý gól v tomto roku stále čaká

Slovenskí hokejisti v nedeľu trénovali pod vedením trénerského asistenta Vladimíra Országha a s trénerom brankárov Jánom Lašákom, šéftréner Craig Ramsey mal všetko "pod kontrolu" v úzadí. Asi tretina tímu, ktorý v sobotu neskoro večer povzbudzoval v rezorte Alpensia v silnom nárazovom vetre slovenské biatlonistky, tréning neabsolvovala. Išlo o najskúsenejších reprezentantov.

Ako informoval Peter Jánošík, tlačový atašé časti výpravy v prímorskom Kangnungu, reprezentanti sa na biatlonovej strelnici nakoniec dlho nezdržali a po pretekoch sa ponáhľali späť do olympijskej dediny: "Silný vietor a desať stupňov pod nulou totiž potrápia aj poriadnych chlapov. Hráči hovorili, že dievčatám nebolo v tejto zime čo závidieť, fučalo na strelnici aj na trati." Dominik Graňák konštatoval: "Naobliekaní sme boli poriadne, ale zimu bolo aj tak cítiť."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články