Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Los Angeles Kings už Gáboríka nechce, snaží sa ho vymeniť

LOS ANGELES - Vedenie klubu NHL Los Angeles Kings sa naďalej snaží vymeniť slovenského hokejistu Mariána Gáboríka. Problémom môže byť jeho zmluva s priemerným ročným zárobkom 4,875 milióna dolárov, ktorá mu vyprší až po sezóne 2020/2021.
Marián Gáborík sa konečne objavil na ľade.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ako informoval portál thefourthperiod.com, Kings by chceli zrealizovať trejd pred uzávierkou výmien, ktorá je 26. februára. "Králi" sa snažili vymeniť Gáboríka už v minulom ročníku, no nedokázali nájsť záujemcu, ktorý by ponúkol adekvátnu protihodnotu. Nakoniec mu dali možnosť zostať v klube a oživiť kariéru, no to sa mu zatiaľ nepodarilo.

Prečítajte si aj

Útočník Richard Pánik.VIDEO Pánik sa gólu v drese Coyotes stále nedočkal, potešil ho aspoň dych berúci zvrat

Skúsený krídelník sa síce po návrate po operácii rozbehol nádejne, no potom sa jeho produktivita zastavila a v uplynulých stretnutiach sa dokonca nedostal do zostavy Kings. Zatiaľ nie je známe, či kalifornský klub mal nejaké seriózne rokovania s inými tímami, no podľa zámorských médií je Gáborík určite k dispozícii potenciálnym záujemcom.

Gáborík v prebiehajúcej sezóne odohral za LA 28 zápasov, v ktorých nazbieral 14 kanadských bodov za sedem gólov a rovnaký pčoet asistencií.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články