VIDEO Ani Halákových 42 zákrokov nestačilo, McDavid vyškolil lídra ligy

NEW YORK - Okrem Jaroslava Haláka sa v noci na dnes predstavil v NHL aj Andrej Sekera.
Zdroj: 27383

Najmä vďaka štyrom gólom Connora McDavida zvíťazili hokejisti Edmontonu na domácom ľade nad lídrom zámorskej NHL Tampou Bay Lightning 6:2. Kapitán Oilers pridal aj jednu asistenciu. V drese víťazov odohral vyše 15 minút slovenský obranca Andrej Sekera a zapísal si jeden plusový bod.

Hráči New York Islanders v bránke so Slovákom Jaroslavom Halákom prehrali doma s Nashvillom Predators 4:5 po predĺžení. Halák kryl 42 striel. Hostia vyrovnali v poslednej minúte riadneho hracieho času a v predĺžení o ich výhre rozhodol švajčiarsky obranca Roman Josi.

VIDEO Nováčik NHL naďalej valcuje, Fleury preskočil v historických tabuľkách Hašeka

NHL:
NY Islanders - Nashville 4:5 pp (J. HALÁK kryl 42 striel), Toronto - Anaheim 7:4, Dallas - NY Rangers 2:1, Edmonton - Tampa Bay 6:2