VIDEO Neuveriteľný výkon: V jednom zápase strelil štyri góly, získal osem bodov a sám zdemoloval súpera

ASKER - Neortodoxný počin sa udial na severe Európy.
Zdroj: 27260

V zápase nórskej najvyššej súťaže sa vo štvrtkovom zápase medzi Frisk Asker a tímom Lørenskog zrodila jednoznačná výhra 9:0 v prospech domáceho tímu, ale čo je ešte zaujímavejšie, tak štyrmi gólmi a rovnakým počtom asistencií k tomu prispel kanadský útočník Garry Nunn.

HC ´05 iClinic Banská Bystrica opúšťa mladý brankár, mieri do švédskej ligy

V spomínanom zápase získal prvý bod už v druhej minúte, keď asistoval na presný zásah Nilssonovi. Svoj prvý presný zásah strelil o na sekundu rovných päť minút neskôr a hattrick uzatvoril už v čase 10:33!

Nunn v aktuálnom ročníku získal už 50 kanadských bodov a je druhým najproduktívnejším hráčom celej súťaže. 28-ročný hráč sa do Európy vrátil po dvoch sezónach v AHL a ECHL, v minulosti rok nastupoval aj za taliansky tím Valpellice.

Denne mannen fikk naturlig nok The Hard Hat etter syv (7!) poeng. Vi vinner 9-0 etter å ha ledet 6-0 etter at 10.33 var spilt! #friskaskeralag #askersstorestolthet