VIDEO Úžasný hattrick obrancu Ducks: Nadviazal na Višňovského, Halákovi ostali len oči pre plač!

NEW YORK - New York Islanders v bránke s Jaroslavom Halákom prehrali s Anaheimom Ducks 4:5 po predĺžení. Halák kryl 35 súperových striel.
Zdroj: 26796

Na triumfe Ducks mal najväčší podiel švédsky obranca Hampus Lindholm, ktorý strelil tri góly, vrátane víťazného v predĺžení. Dosiahol tak svoj premiérový hetrik v NHL. Haláka prekonal trikrát zo šiestich streleckých pokusov. "Je to skvelý pocit streliť prvý hetrik v kariére a získať pre mužstvo dôležité víťazstvo. Zdá sa, že streľba so zavretými očami niekedy funguje," radoval sa Lindholm. Ten sa stal iba druhým obrancom v histórii Ducks, ktorý dal hetrik, pred ním sa to podarilo iba bývalému slovenskému reprezentantovi Ľubomírovi Višňovskému. Lindholm zároveň zaznamenal jubilejný 50. hetrik v klubovej histórii.