Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slovenský reprezentant porušil životosprávu, v Nórsku skončil

HAMAR - Realizačný tím slovenskej hokejovej reprezentácie vyradil z kádra na turnaji MECA Hockey Games v nórskom Hamare útočníka Vladimíra Draveckého. Dôvodom je porušenie životosprávy.
Slovensko sa lúci s majstr.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dravecký sa spoločne s obrancom Adamom Jánošíkom pripojil k tímu priamo v dejisku turnaja, keďže v čase zrazu v Bratislave si plnil klubové povinnosti v Lige majstrov v drese Třinca. V prvom zápase na turnaji proti Francúzsku sa nezmestil do zostavy trénera Craiga Ramsaya, na súpiske sa neobjavil ani v piatkovom zápase proti ruskému olympijskému výberu.

Prečítajte si aj

KK27 Hamar - Slovenský hokejista Lukáš Cingeľ (uprostred) a hráči z tímu Rusko olympionici Andrej Svetlakov (vpravo) a RSlovensko v Nórsku proti Rusom viedlo, súperovi nakoniec podľahlo

Vedenie reprezentácie ho napokon z tejto akcie uvoľnilo z dôvodu porušenia životosprávy. "Reprezentácia je v poslednej fáze prípravy na olympijské hry a tím sa musí plne sústrediť na turnaj. Pre nás je to uzavreté a viac by sme sa k tejto citlivej veci nechceli vyjadrovať," povedal hovorca slovenskej výpravy v Hamare Peter Jánošík.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články