VIDEO Jánošík hrdinom Liberca, famóznym sólom rozhodol predĺženie!

PRAHA - Hokejisti Liberca zvíťazili nad Spartou Praha 5:4 po predĺžení. Hrdinom zápasu bol Adam Jánošík.
Zdroj: 26167

O úspechu domácich rozhodol v predĺžení Slovák Adam Jánošík, gólovo sa presadil aj jeho krajan a spoluhráč Milan Bartovič. V bránke Liberca odchytal celý zápas Jaroslav Janus. Plzeň zvíťazila nad Chomutovom 3:2, keď víťazný gól padol jedenásť sekúnd pred koncom. Slovenský brankár Ján Laco sedel na striedačke hostí ako náhradník.

Prievan v Nových Zámkoch, klub ukončil spoluprácu s ruským centrom!

Litvínov zvíťazil nad Mladou Boleslavou 6:3, jedným gól prispel k triumfu "chemikov" slovenský hokejista Michael Vandas.

sumáre:

Plzeň – Chomutov 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)

Góly: 25. Gulaš, 45. Mertl, 60. Kubalík – 14. Mrázek, 36. Huml

Litvínov – Mladá Boleslav 6:3 (1:0, 2:2, 3:1)

Góly: 15. Pilař, 33. VANDAS, 36. Černý, 51. Nejezchleb, 57. Kubát, 60. Hübl – 24. Říha, 26. Valský, 45. Urban

Vítkovice – Jihlava 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)

Góly: 9. Kolouch, 33. Kurovský, 42. Lev (BARANKA, TYBOR) – 18. Kajínek, 39. Žálčík, 49. Skořepa, 60. Čachotský

Brno – Pardubice 1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 39. Zaťovič – 28. Marosz, 61. Sýkora

/M. Čiliak odchytal v bránke domácich celý zápas/

Hradec Králové – Zlín 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Góly: 7. KUKUMBERG, 24. Vopelka, 28. Cibulskis, 43. Pavlík (KUKUMBERG), 53. Látal – 59. Honejsek /P. Rybár odchytal v bránke domácich celý zápas/

Liberec – Sparta Praha 5:4 pp (1:1, 1:1, 2:2 - 1:0)

Góly: 1. Jelínek, 36. Bulíř (BAKOŠ), 48. Bulíř, 48. BARTOVIČ, 61. JÁNOŠÍK – 12. Pech, 33. Říčka (KUDRNA), 46. Říčka (MIKUŠ), 51. Forman