VIDEO Chára exceloval, vyhlásili ho za prvú hviezdu zápasu

NEW YORK - Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára bol v noci na nedeľu hlavnou postavou duelu zámorskej NHL Arizona - Boston (2:6).
Zdroj: 25497

Kapitán Bruins sa na jednoznačnom víťazstve hostí podieľal gólom a dvomi asistenciami a vyhlásili ho za prvú hviezdu zápasu. Pre Cháru to boli prvé kanadské body v novej sezóne. Na ľade odohral 20:18 minút, dokopy vyslal na bránku súpera tri strely, rozdal tri bodyčeky, odsedel si dvojminútový trest a pripísal si aj tri plusky. Bruins aj jeho zásluhou vybojovali už 11. triumf v rade nad Coyotes.

Slovanu nepomáha ani zmena trénera, bojovný výkon belasých nestačil

Do hry zasiahli v noci aj ďalší Slováci. Chicago s útočníkom Richardom Pánikom zdolalo Nashville 2:1 po predĺžení. Winnipeg v zostave s Markom Daňom si na domácom ľade poradil s Carolinou 2:1.