Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Do Tipsport ligy sa vracia zvučné meno

POPRAD – Fanúšikovia pod Tatrami sa majú na čo tešiť.
Juraj Majdan v drese HC 05 Banská Bystrica.
Juraj Majdan v drese HC 05 Banská Bystrica. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenský hokejový útočník Juraj Majdan bude v kariére pokračovať v klube HK Poprad. Produktívny útočník mal po minulej sezóne namierené do zahraničia, no po nevydarenom angažmáne v Novokuznecku sa napokon vrátil do Tipsport ligy. Klub o novej posile informoval na oficiálnej stránke.

Prečítajte si aj

Zápas Vítkovíc s Olomoucom priniesol deväť slovenských bodov.Neuveriteľné: Zápas Vítkovíc s Olomoucom priniesol deväť slovenských bodov!

Majdan strávil sezónu 2016/2017 v HKM Zvolen a po nej zamieril do zahraničia. V klube Metallurg Novokuzneck však odohral iba prípravné zápasy a napokon sa z Ruska vrátil. "Nový agent mi hľadal angažmán, ale štyri týždne som len sedel doma a čakal. Stále sa nenašlo nič konkrétne zo zahraničia. Z našej najvyššej súťaže bolo viacero ponúk a dohodol som sa s HK Poprad. Mal som aj ponuku z Česka, no už som to nechcel všetko meniť," uviedol pre stránku popradského klubu.

Majdan by pod Tatrami rád nadviazal na produktívne sezóny, ktoré strávil vo Zvolene a Banskej Bystrici. V ročníku 2015/2016 získal ako hráč "baranov" 65 kanadských bodov (25+40) v 71 zápasoch, za Zvolen odohral 48 zápasov s bilanciou 14 gólov a 25 asistencií.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články