Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Štartuje kolotoč NHL plnej hviezd: Nenechajte si ujsť žiadny šláger najlepšej ligy sveta!

BRATISLAVA - Ošiaľ v kanadsko-americkej NHL opäť začína. Už vo štvrtok 5. októbra sa otvoria brány štadiónov v najlepšej hokejovej lige sveta!
Sidney Crosby so Stanley Cupom po vlaňajšom triumfe Pittsburghu.
Sidney Crosby so Stanley Cupom po vlaňajšom triumfe Pittsburghu. Zdroj: USA TODAY Sports/Christopher Hanewinckel
Zdieľajte:

Kto sa bude radovať z celkového víťazstva? Dva roky po sebe sa podarilo získať Stanley Cup hráčom Pittsburghu. Uspejú aj do tretice (9,00), alebo sa bude z triumfu radovať niekto iný? A ako sa uvedie nový tím z Vegas? Pristavte sa pri širokej ponuke stávkových príležitostí TU a užite si atraktívne súboje najlepších tímov sveta v priamych prenosoch na TV Tipsport!

Tichonov si myslí, že cennú trofej vybojuje Tampa Bay (kurz 13,00) a vo svojej analýze popisuje jednotlivé dôvody. Koho pošlete na tiket vy? Tipnite si na svojich favoritov a kontrolujte ich výkony počas celého 101. ročníka hokejovej NHL!

Borci z najširšej tipérskej komunity pridávajú svoje tikety do populárnej Tiket arény. Navštívte ju aj vy, prezrite si ich precízne výbery a nechajte sa inšpirovať! V Tiket aréne sa so svojou náložou pochválil aj stratég s nickom 301194. Ten si prvé kolo zámorskej súťaže osolil za takmer dve tisícky a v prípade správnej predpovede berie 300 000 EUR! Bude úspešný?

Ešte nie ste súčasťou najväčšej komunity tipérov? Neprichádzajte o skvelé výhody, zaregistrujte sa a získajte vstupný bonus až 999 EUR!

Zdieľajte:
Zdroje informácií: hokejovysvet.sk, Tipsport

Diskusia

Podobné články