VIDEO Neskutočný obrat v KHL, Metallurg Magnitogorsk dostal päťku v priebehu 13 minút!

MOSKVA - Zaujímavý priebeh mal duel medzi Dinamom Minsk a Metallurgom Magnitogorsk.
Zdroj: twitter.com

Hokejisti SKA Petrohrad sú aj po nedeľňajšom zápase bez prehry na čele Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Po víťazstve nad Traktorom Čeľjabinsk 5:0 majú na svojom konte 33 bodov a desaťbodový náskok pred rivalom CSKA Moskva.

Prečítajte si aj: VIDEO NHL je späť: LA Kings na úvod prípravy s prvou prehrou, Gáborík do hry nezasiahol!

Zaujímavý priebeh mal duel medzi Dinamom Minsk a Metallurgom Magnitogorsk. Hostia vyhrávali po dvoch tretinách 3:0, domáci však skvelým výkonom v treťom dejstve otočili zápas vo svoj prospech a triumfovali 5:3. Darilo sa aj Viťazu Podoľsk, ktorý vyhral na ľade Admiralu Vladivostok 4:3 po predĺžení. Hostia prehrávali už v 7. minúte 0:2, ale dokázali nepriaznivý stav otočiť, víťazný gól strelil v 62. minúte švédsky obranca Niclas Burström.

KHL - nedeľa:

Admiral Vladivostok - Viťaz Podoľsk 3:4 pp (2:0, 0:2, 1:1 - 0:1)

Góly: 1. Krasnoslobodcev, 7. Alexandrov, 41. Kurašov – 22. Afinogenov, 28. Makejev, 59. Mozík, 62. Burström

Avangard Omsk - Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 pp (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)

Góly: 10. Kugryšev, 17. Pjanov, 62. Semjonov - 23. Ankudinov, 58. Majorov

Barys Astana - Sibir Novosibirsk 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

Góly: 8. Enlund, 14. Verešagin, 27. Naumov, 58. Osnovin

Dinamo Minsk – Metallurg Magnitogorsk 5:3 (0:1, 0:2, 5:0)

Góly: 47. a 52. Kitarov, 49. a 60. Pavlovič, 60. Lisovec – 3. Kovář, 24. Ellison, 36. Kosov

Prečítajte si aj: VIDEO Návrat kľúčového hráča Anaheimu je ohrozený, bude k dispozícii ešte pred Vianocami?

Dinamo Moskva – Avtomobilist Jekaterinburg 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Gól: 34. Kučerjavenko

Lokomotiv Jaroslavľ – Lada Togliatti 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Góly: 22. Kadejkin, 32. Kartajev – 33. Valujskij

SKA Petrohrad – Traktor Čeľjabinsk 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

Góly: 14. Kovaľčuk, 24. Ketov, 27. Prochorkin, 28. Tichonov, 48. Hersley