window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

VIDEO Edmonton posilnil defenzívu, od konkurencie získal k Sekerovi francúzskeho obrancu

NHL
EDMONTON - Vedenie Edmontonu Oilers naďalej posilňuje svoj tím a do defenzívy priviedlo francúzskeho obrancu z New Jersey Devils. Yohann Auvitu podpísal s "olejármi" ročný kontrakt.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

27-ročný hráč v minulej sezóne odohral 25 stretnutí, v ktorých strelil dva góly, na dva prihral a pripísal si na svoje konto aj dve trestné minúty. O štyri zápasy viac odohral v AHL. V drese Albany Devils získal trinásť kanadských bodov (5+8).

Prečítajte si aj: Dátum Tatarovho arbitrážneho konania je známy, k súdu pôjdu aj Palát, Granlund či Niederreiter

Rodák z mesta Ivry-sur-Seine pred príchodom za "veľkú mláku", v minulej sezóne, nastupoval od svojich devätnástich rokov vo Fínsku. Obliekal dresy klubov JYP, D Team a HIFK. Raz sa stal majstrom SM-Liigy.

Zároveň je tradičným reprezentantom Francúzska. Bol súčasťou až ôsmich majstrovstiev sveta (2010-2017).

Zdieľajte:
Zdroj informácií: nhl.com/oilers

Diskusia

Podobné články