V zámorí spomínajú meno Mariána Hossu: Budeme svedkami prestupovej megavýmeny?
Reportér denníka Chicago Sun Times sa na Twitteri vyjadril: „Nemám žiadne konkrétne informácie, no ľudia v rámci prestupových špekulácií počas rozhovorov viackrát spomenuli meno Niklasa Hjalmarssona, rovnako aj meno Mariána Hossu,“
I have no concrete info yet, but Niklas Hjalmarsson's name has popped up a few times among people I've talked with. Marian Hossa, too.
— Mark Lazerus (@MarkLazerus) 11. júna 2017
Sám Hossa si však nemyslí, že by Chicago menilo nejako razantne svoj káder. Podľa jeho majú kvalitné jadro tímu, ktoré zostane pokope minimálne jeden rok. „Vymenili asistenta trénera. Čo sa týka hráčov, tak si myslím, že kostra tímu ostane pokope aspoň minimálne jeden rok,“ povedal aj pre ŠPORT.sk. "V zámorí je však možné všetko". A vie to aj slovenský útočník, ktorý naznačil, že aj on musí s výmenou počítať, sám to vravel aj prednedávnom v rozhovore pre denník Šport. Sme zvedaví, ako to dopadne. Nechajme sa teda prekvapiť.