Mladý slovenský brankár Húska najlepším v USA!
Húska nastúpil na 37 duelov a zaznamenal veľmi slušnú bilanciu 26-9-2, čo pomohlo "gamblerom" k druhému miestu vo Východnej konferencii. Počas týchto zápasov predviedol až 880 zákrokov a udržal si percentuálnu úspešnosť na výbornom čísle a síce 93,1%. Inkasoval priemerne iba 1,82 gólu na zápas, čo je historický rekord USHL. Taktiež zaznamenal štyri čisté kontá.
Dvakrát bol menovaný do tímu týždňa ligy a je prvým brankárom Gamblers od roku 2012, ktorý získal túto cenu.
18-ročný rodák zo Zvolena sa na prelome rokov zúčastnil v drese s dvojkrížom na hrudi aj Majstrovstiev sveta do 20 rokov, kde odchytal päť duelov a bol vyhlásený jedným z troch našich najlepších hráčov na šampionáte.
Už teraz je jasné, že budúcu sezónu strávi v ešte kvalitnejšej súťaži, pretože bude pôsobiť na univerzite v Connecticute (University of Connecticut), ktorej klub hrá ligu NCAA.
Húska bol draftovaný do NHL v roku 2015 zo siedmeho kola New Yorkom Rangers ako celkovo 184. v poradí.