window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

VIDEO Pánik valcuje, skóroval v druhom zápase v rade, Dallas do play off

NHL
NEW YORK - V desaťzápasovom programe zámorskej NHL si v noci na stredu bodové štatistiky rozšírili traja slovenskí hokejisti.
Zdroj: blackhawks.nhl.com
Zdieľajte:

V zápase Chicago - Dallas (2:6) sa strelecky presadil domáci útočník Richard Pánik a jednu asistenciu si pripísal jeho spoluhráč Marián Hossa, ani ich bodové príspevky ale neodvrátili prehru obhajcu titulu. Stars si vďaka suverénnemu triumfu v predstihu zaistili miestenku do play off. Rovnako jednu asistenciu zaznamenal aj obranca Andrej Sekera, ktorého Edmonton podľahol domácej Arizone 2:4. Najlepší tím súťaže Washington si vďaka víťazstvu 4:2 v Ottawe definitívne zabezpečil prvé miesto vo Východnej konferencii a do vyraďovacej časti tak pôjde z najvýhodnejšej pozície.

Do zostavy Winnipegu sa po krátkej absencii zapríčinenej chrípkou vrátil slovenský útočník Marko Daňo a mal dôvod na radosť, lebo Jets si poradili s Vancouverom 2:0. Naopak, smútil Detroit, ktorý si odniesol z Tampy Bay jasnú prehru 2:6 a prepustil tak postupovú pozíciu na Východe Philadelphii. Flyers na tabuľkový posun stačil aj bod z duelu v Columbuse, kde prehrali 2:3 po nájazdoch.

Carolina - Buffalo 2:3, Columbus - Philadelphia 3:2 pp a sn, Montreal - Anaheim 4:3, Ottawa - Washington 2:4, Tampa Bay - Detroit 6:2, Winnipeg - Vancouver 2:0, Chicago - Dallas 2:6 (za domácich PÁNIK 1+0 a HOSSA 0+1), Minnesota - Los Angeles 2:1, Arizona - Edmonton 4:2 (SEKERA za hostí 0+1), San Jose - St. Louis 0:1

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články