VIDEO Nervy pohoďáka Lundqvista vybuchli! Sledujte to besnenie

NHL
NEW YORK - Gólmanovi NY Rangers Henrikovi Lundqvistovi rupli nervy. Čo sa stalo?
Zdroj: usatoday.com

NY Rangers nezvládol dobre rozohratý zápas v Pittsburghu, napriek tomu, že v 37. minúte vyhrával 1:0, "tučniakom" napokon podľahol 1:4. Skutočne bizarná situácia nastala v 26. minúte, keď po jednej z akcií Pittsburghu zvalcoval kapitán "jazdcov" Ryan McDonagh spoluhráča Lundqvista. Ten si v rýchlosti nevšimol, s kým sa zrazil a v domnienke, že ho "zbúral" protihráč Patric Hornqvist začal vykrikovať po arbitrovi.

Nakoľko Lundqvistove výlevy neboli vypočuté, inokedy pokojný švédsky gólman vybuchol a prevrátil vlastnú bránku! Dostal za to dvojminútový trest za zdržiavanie hry. Po zápase bolo všetko jasné - Lundqvistovu myseľ zatienilo zranenie, po druhej tretine sa nechal vystriedať Antim Raantom.