VIDEO Kuriózny gól: Brankár to trafil do súperovej siete!

TRENČÍN - Záverečný zápas hokejového turnaja Rona Cup 2017 - Memoriál Pavla Demitru priniesol kuriózny moment. V stretnutí HK Dukla Trenčín - HC Oceláři Třinec (3:3) sa do streleckej listiny zapísal brankár hostí Šimon Hrubec. Bolo to vôbec prvýkrát v histórii turnaja, čo bol gól pripísaný brankárovi.
Zdroj: hokej.cz

Stretnutie proti domácej Dukle pritom začal v bránke Třinca slovenský brankár Peter Hamerlík, ktorý však po súboji s protihráčom v prvej tretine radšej prenechal miesto svojmu kolegovi. V 29. minúte avizoval rozhodca vylúčenie hráča Třinca a tak brankár Dukly Michal Valent odkorčuľoval na striedačku a jeho bránka ostala prázdna.

Po strele obrancu Trenčína Lukáša Bohunického sa puk odrazil od zadného mantinelu von z pásma a napokon skončil v opustenej trenčianskej bránke. Gól bol pripísaný brankárovi Hrubcovi, ktorý sa ako posledný z třineckých hráčov dotkol puku.

Prečítajte si aj: VIDEO Košice zmietli maďarského súpera: Prišli sme, aby hráči videli vyšší level, hodnotil súboj Rzavský