Hľadanie
Prihlásenie
Registrácia
Prihlasovacie meno
Heslo
Laco a jeho bodyček zadkom - animovaný gif z giphy.com

  • predzápasový preview
  • textové komentáre po celý zápas
  • videá gólov a dôležitých akcií
  • okamžité zvukové upozornenia
  • tipovací servis
Jeglič a gól za Slovan - animovaný gif z giphy.com

SKA Petrohrad

SKA Petrohrad

:

HC Slovan Bratislava

HC Slovan Bratislava

23.08.2017 18:30

Marián Gáborík je voľný pre rozširovací draft, LA Kings uvoľnil najlepšie platených útočníkov

NHL


18.06.2017, 08:48 - LOS ANGELES - Generálny manažér Rob Blake z klubu zámorskej NHL Los Angeles Kings sa rozhodol ponechať dvoch z najlepšie platených útočníkov - Slováka Mariána Gáboríka a Američana Dustina Browna - voľných pre rozširovací draft.

Foto: TASR

Práve prostredníctvom tohto draftu vyskladá svoj káder nový účastník profiligy Vegas Golden Knights. Blake musel urobiť jeho prvé veľké rozhodnutia na poste. Rozhodol sa ochrániť osem korčuliarov a brankára v zložení: útočníci Anže Kopitar, Jeff Carter, Tyler Toffoli a Tanner Pearson, obrancovia Drew Doughty, Jake Muzzin, Alec Martinez a Derek Forbort, resp. brankár Jonathan Quick.

Prečítajte si aj: FOTO Aké poklady skrývajú doma slávni hokejisti? Tieto ženy stoja po ich boku!

Tento krok sa očakával. Tridsaťdvaročný Brown zaťažuje platový strop klubu do roku 2022 sumou 5,875 milióna dolárov, 35-ročný Gáborík do roku 2021 sumou 4,875 milióna dolárov. Kings v apríli oznámili, že Gáborík sa podrobil operácii ľavého kolena. V uplynulej sezóne strelil len 10 gólov v 56 zápasoch a veľa času vymeškal aj po zranení nohy na Svetovom pohári. Je otázne, či Gáborík vôbec stihne začiatok novej sezóny.

mBank
1
0
Autor: TASR
Zdroj: TASR
DISKUSIA
PODOBNÉ ČLÁNKY

NEPREHLIADNITE